''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''

Photoshop
Uzmanı

AnasayfaBYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE I_icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 posters
YazarMesaj
wiper76
Deneme-moderatör
Deneme-moderatör
wiper76

Erkek
İş/Hobiler : Pc-PhotoShop
Lakap : Aralıklı Wiper

BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Empty
MesajKonu: BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE   BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 11:14 am

anıl abi cs-colig sitedn ayrılıyorum beni mod yapmıştınız şimdi yetkimi aldnız ª[Rd]ª-Ps adam bi geldi team yaptınız bye siteye girmeyecem anıl abi mesaj yazıyoruz diye uyarı aldık tüm sitelerde diyolare mesaj yaz diyeeeeee BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe
http://www.photoshop-uzmani.tr.cx/
bazit
Deneme-moderatör
Deneme-moderatör
bazit

Erkek
İş/Hobiler : ÖqRenCİ
Lakap : OsmentoS

MesajKonu: Geri: BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE   BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 11:25 am

Anıl abı beni CO-ModeRator yapsana o ayrıldığına göre
the_lemming
Administratör
Administratör
the_lemming

Erkek
İş/Hobiler : pc-photoshop-futbol
Lakap : Lincoln

MesajKonu: Geri: BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE   BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 2:23 pm

wiper76 demiş ki:
anıl abi cs-colig sitedn ayrılıyorum beni mod yapmıştınız şimdi yetkimi aldnız ª[Rd]ª-Ps adam bi geldi team yaptınız bye siteye girmeyecem anıl abi mesaj yazıyoruz diye uyarı aldık tüm sitelerde diyolare mesaj yaz diyeeeeee BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Hulusi Arrow Seni Moderatör Yaptım. Ama sen Photosohpla ilgili 1 tane çalışmanı koymadın Exclamation Yalansa Yalan De .

Ben Kim adam gibi bir çalışma yaparsa Logo , banner veya Photosohp-uzmani ile alakalı 1 tane çalışma yaparsa ona team görevini vereceğimi herkese söyLedim . Sende yap senide Team yapayım Exclamation Exclamation

AL buda ª[Rd]ª-Ps 'nin yaptığı bir çalışmaBYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Puillegalpv3ah1to6
https://photoshop-uzmani.yetkin-forum.com
the_lemming
Administratör
Administratör
the_lemming

Erkek
İş/Hobiler : pc-photoshop-futbol
Lakap : Lincoln

MesajKonu: Bazit: Cevap   BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 2:25 pm

bazit demiş ki:
Anıl abı beni CO-ModeRator yapsana o ayrıldığına göre

Sen Konu fln aç çalışmanı Göster ztn admin arkadaşlar seni görecektir.Senin demene kalmadan sana Rütbe vereceklerdir.
https://photoshop-uzmani.yetkin-forum.com
bazit
Deneme-moderatör
Deneme-moderatör
bazit

Erkek
İş/Hobiler : ÖqRenCİ
Lakap : OsmentoS

MesajKonu: Geri: BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE   BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 7:11 pm

abi vala çoçun zoruna gitti

BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
1 sayfadaki 1 sayfası